Edyta Okusami-Ogłaza
Mieliśmy trochę obaw, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie (nawet sceptycznie nastawiona babcia zmieniła zdanie, widząc jak świetnie bawią się maluchy). Serdecznie polecam. Dużo zabawy i wielka przyjemność dla maluszka i rodziców. Nasz synek właśnie ukończył pierwszy kurs, a już planujemy kolejny na wiosnę.
Anna Michałowska
Serdecznie polecam wszystkim zajęcia w szkole Pani Krystyny! Tymek miał niecałe 3 m-ce, jak zaczął uczęszczać na zajęcia. Teraz ma 5 miesięcy i uwielbia wodę, lubi nurkować, nie boi się ludzi, jest bardzo towarzyski, a każde dziecko wzbudza uśmiech na jego twarzy. Bardzo dobrze się rozwija ruchowo. Zajęcia z Panią Krystyną i Jagodą to czysta przyjemność. Do każdych zajęć są świetnie przygotowane. A co najważniejsze widać, że kochają nasze maluchy 🙂

