Kursy

—————————- nie kasować ————————-

Zapraszam na rodzinną naukę pływania!

Niemowlaki opolskie od czwartego miesiąca życia i dzieci do pięciu lat uczestniczą w niej od września 2000. Mieliśmy zajęcia również w Krapkowicach i Strzelcach Opolskich.
Aktywne wspólne z rodzicami przebywanie w wodzie to sposób na umacnianie więzi emocjonalnej, na pobudzanie tempa i jakości rozwoju fizycznego i umysłowego. To gimnastyka dla mięśni i stawów, doskonalenie koordynacji ruchowej. Ćwiczenia w wodzie stanowią profilaktykę wad postawy, podnoszą odporność na infekcje.
Dążymy, żeby dzieciaki polubiły wodę i akwen większy niż wanna. Potrafiły samodzielnie wychodzić z wody, uśmiechnięte skakać z brzegu basenu, poruszać się w rękawkach lub w kamizelkach na brzuszku i plecach.
Z chęcią wchodziły na zjeżdżalnię i nie zastanawiając się długo, śmiało ruszały w ramiona mamy lub taty. Nie bały się zanurzać głowy pod wodę i dzielnie pozowały do zdjęć podczas nurkowania.
Dajemy szansę na pierwsze samodzielne próby pokonywania niewielkich odległości bez pomocy czegokolwiek i kogokolwiek. A potem już tylko doskonalenie i światowe baseny sportowe stoją otworem…
—————————- nie kasować ————————-

—————————- nie kasować ————————-

Zajęcia

Szczegóły najbliższego kursu

Jak się zapisać na kurs.

Zajęcia prowadzimy na basenach:

Opole: basen Akwarium przy ul. Ozimskiej 48b

 

 

Opole, basen Wodna Nuta przy ul. Prószkowskiej 96

 

 

Zapisy na kolejny kurs—————————- nie kasować ————————-