—————————- nie kasować ————————-

Osiągnięcia

– 2004 rok – kandydat Opolszczyzny do Nagrody Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w kategorii małe polskie przedsiębiorstwo.
– 2003 rok‘Opolska marka’ – I miejsce w  województwie opolskim w kategorii usługa w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Organizator marszałek  województwa opolskiego. Patronat minister gospodarki, pracy i polityki społecznej Jerzy Hausner
– 2003 rok‘Kobieta przedsiębiorcza’ – półfinał konkursu organizowanego przez Avon Cosmetics Polska
– 2002 rok‘Srebrna Baba’– jedna z pięciu nagrodzonych kobiet Opolszczyzny. Organizator ‘Nowa Trybuna Opolska’


—————————- nie kasować ————————-

—————————- nie kasować ————————-

Prowadząca

Nazywam się Krystyna Hołub-Komenda. Jestem trenerem pływania. Dyplom zawodowy uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Zawodniczo pływałam w Odrze Opole. Osiemnaście lat pracowałam na Politechnice Opolskiej w studium wychowania fizycznego i sportu. Prowadziłam zajęcia na pływalni. Równocześnie na kursach WOPR-owskich uczyłam pływać dzieci. Pomaga mi córka Jagoda, która jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności pływanie.
Od 2000 roku specjalizuję się w pływaniu niemowląt i małych dzieci. Metodyka zajęć opracowana jest na podstawie nielicznych materiałów krajowych oraz niemieckich i amerykańskich.

 

Czerwiec 2019 – szkolenie w Raszynie. Wykładowca Carlos Santos z Portugalii. Tematyka: fazy rozwoju motorycznego, kontrola oddechu, orientacja podwodna, zachowanie równowagi, przemieszczanie się na i pod wodą, warunki i zmienne układu napięcia/relaksacji. Trzygodzinna praktyka w basenie.

 

 

    Maj 2019 – pogadanka z rodzicami w bibliotece w Popielowie

 

 

 

Grudzień 2018 – seminarium w Warszawie. Tematyka: ontogeneza, budowa kanału słuchowego, pielęgnacja uszu, zanurzanie niemowląt a odruch z życia płodowego. Trzygodzinne hospitacje zajęć na basenie Aqua-Relax.

 

 

Czerwiec 2017 – międzynarodowe szkolenie dla instruktorów prowadzących zajęcia z niemowlętami i małymi dziećmi. Prowadziła je Marion Falzeder z Austrii.

 

 

 

 

 

 

—————————- nie kasować ————————-