—————————- nie kasować ————————-

Osiągnięcia

– 2004 rok – kandydat Opolszczyzny do Nagrody Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w kategorii małe polskie przedsiębiorstwo.
– 2003 rok‘Opolska marka’ – I miejsce w  województwie opolskim w kategorii usługa w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Organizator marszałek  województwa opolskiego. Patronat minister gospodarki, pracy i polityki społecznej Jerzy Hausner
– 2003 rok‘Kobieta przedsiębiorcza’ – półfinał konkursu organizowanego przez Avon Cosmetics Polska
– 2002 rok‘Srebrna Baba’– jedna z pięciu nagrodzonych kobiet Opolszczyzny. Organizator ‘Nowa Trybuna Opolska’


—————————- nie kasować ————————-

—————————- nie kasować ————————-

Prowadzący

Nazywam się Krystyna Hołub-Komenda. Jestem trenerem pływania. Dyplom zawodowy uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Zawodniczo pływałam w Odrze Opole. Osiemnaście lat pracowałam na Politechnice Opolskiej w studium wychowania fizycznego i sportu. Prowadziłam zajęcia na pływalni. Równocześnie na kursach WOPR-owskich uczyłam pływać dzieci. Pomaga mi córka Jagoda, która jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności pływanie.

Od 2000 roku specjalizuję się w pływaniu niemowląt i małych dzieci. Metodyka zajęć opracowana jest na podstawie nielicznych materiałów krajowych oraz niemieckich i amerykańskich.

Czerwiec 2017 – międzynarodowe szkolenie dla instruktorów prowadzących zajęcia z niemowlętami i małymi dziećmi. Prowadziła je Marion Falzeder z Austrii.

 

 

 

 

 

 

 

Czerwiec 2008 – II konferencja pływania niemowląt i małych dzieci. Patronat Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

 

 

—————————- nie kasować ————————-