Osiągnięcia

– 2023 rok – medal PZP za propagowanie od 23 lat pływania niemowląt i małych dzieci
– 2004 rok – kandydat Opolszczyzny do Nagrody Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w kategorii małe polskie przedsiębiorstwo.
– 2003 rok‘Opolska marka’ – I miejsce w  województwie opolskim w kategorii usługa w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Organizator marszałek  województwa opolskiego. Patronat minister gospodarki, pracy i polityki społecznej Jerzy Hausner
– 2003 rok‘Kobieta przedsiębiorcza’ – półfinał konkursu organizowanego przez Avon Cosmetics Polska
– 2002 rok‘Srebrna Baba’– jedna z pięciu nagrodzonych kobiet Opolszczyzny. Organizator ‘Nowa Trybuna Opolska’

Prowadzące

Nazywam się Krystyna Hołub-Komenda (właścicielka szkoły). Jestem trenerem pływania. Dyplom zawodowy uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Zawodniczo pływałam w Odrze Opole. Osiemnaście lat pracowałam na Politechnice Opolskiej w studium wychowania fizycznego i sportu. Prowadziłam zajęcia na pływalni. Równocześnie na kursach WOPR-owskich uczyłam pływać dzieci.
Od 2000 roku specjalizuję się w pływaniu niemowląt i małych dzieci. Metodyka zajęć opracowana jest na podstawie nielicznych materiałów krajowych oraz niemieckich i amerykańskich.

Adrianna Kwiatkowska – instruktorka pływania, instruktorka aqua fitness, ratowniczka wodna. Ukończyła kurs doszkalający metodą TSM (Triangle Swimming Method). Swoją przygodę z pływaniem rozpoczęła w wieku 6 lat i kontynuuje ją do dzisiaj. Trenowała 10 lat w klubie pływackim. Jej największym osiągnięciem sportowym jest zdobycie pierwszego miejsca podczas długodystansowych zawodów pływackich, przepływając półmaraton (21,1 km). Teraz chciałaby podzielić się swoją pasją i zamiłowaniem do pływania z najmłodszymi.
Obecnie studentka biotechnologii medycznej.