Prasa

—————————- nie kasować ————————-

“Teraz Opole”  – Twoja czwartkowa gazeta miejska 22/4/2010

“Pływać każdy może”
(…) Na basen można zabierać nawet trzymiesięczne dzieciaki.  – Na początku ma bardziej charakter zabawy niż nauki. Na takich zajęciach oswajamy malucha z wodą, bazując na jego naturalnych odruchach (…)

“Nowa Trybuna Opolska” Opole 31/8/2005

“Dzieci lubią się tutaj pluskać”
Pływalnia “Akwarium” jako jedna z pięciu w Polsce zdobyła godło “Basen przyjazny maluchom”. Konkurs organizowała firma HUGGIES i magazyn Rodzice. Brano pod uwagę m.in. czystość i temperaturę wody, infrastrukturę, podejście personelu do małych pływaków. (…)

“Mam dziecko” magazyn dla rodziców 7/2005

“Mokra zabawa”
Im wcześniej zaczniesz przyzwyczajać malca do wody, tym bezpieczniejsza będzie ona dla twojego malucha w przyszłości. (…)
Kąpiel na basenie – Jak to robić?
Baseny, w których możesz popływać z maleństwem:
(…) Opole – kryta pływalnia Akwarium (…)

“Gazeta Wyborcza” Opole 11/3/2004

‘Pływanie niemowląt i drogie meble’
Zakończył się I etap VII edycji Nagrody Prezydenta RP. Z grona nominowanych prezydent wybierze laureatów, którym wręczy nagrody 14 czerwca w Poznaniu.
Z Opolszczyzny do dalszego etapu przeszły dwie firmy: Szkoła Pływania Krystyny Komendy (…) i producent mebli KLER (…).
—————————- nie kasować ————————-

—————————- nie kasować ————————-

“Panorama Opolska” 3-16/3/2004

‘Pora wyjść na ląd’
Tymon Krawczyk z Nysy w wieku 7 miesięcy przeszedł operację serca. Po konsultacji z lekarzem rodzice uznali, że (basen) przyspieszy jego rehabilitację. (…)
Dzieci są świetnie zahartowane i w ogóle nie boją się wody – podkreśla pani Agnieszka Grodziecka, mama 3-miesięcznej Leny i 3-letniej Miry. (…) – Jeszcze w szpitalu po porodzie dowiedziałam się o pływaniu niemowlaków. Postanowiłam zaryzykować – opowiada Lidia Zgorzelska z Chocianowic spod Kluczborka. Teraz obie są szczęśliwe. (…) 4 miesiące życia i już 2 miesiące zajęć na basenie ma za sobą Michał Majstrenko ze Żlinicy. Po basenie tak szaleje w niemowlęcej wanience, że niewiele wody pozostaje do mycia.(…) Pani Iwona Wolańska z opolskiego ZWM oglądała dużo programów na temat zdrowego wychowywania dzieci i wspólnie z mężem już zaplanowali przyszłość syna. – Chcemy, żeby był wysportowany – mówi z zapałem.(…) Pani Krystyna od 40 lat ma do czynienia z pływaniem. Swój program nauczania oparła na doświadczeniach państwa Krawczyków z Warszawy i materiałach metodycznych opracowanych w Stanach Zjednoczonych i Niemczech.
Tańcząc w wodzie, śpiewając dziś piosenkę o krasnoludkach, rodzice delikatnie wirują w kółko, przytulając swe maleństwa i wsłuchując się w rytm bicia ich serduszek. To koniec zajęć. Teraz pora wyjść na ląd.

“Nowa Trybuna Opolska” 19/12/2003

‘Marki w dobrych rękach’
Na uroczystej gali w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu statuetki ‘Opolskiej marki 2003’, będące swoistym certyfikatem solidności, odebrali szefowie opolskich firm. M.in. Krystyna Komenda (Szkoła pływania dla niemowląt i małych dzieci) (…).

“Novinki” Biuletyn Firmowy – Ovita Nutricia wrzesień 2001 r.

‘Ovita Nutricia nagradza najmłodszych pływaków’
Na małym basenie krytej pływalni Akwarium najmłodsi mieszkańcy Opola otrzymali swe pierwsze dyplomy i nagrody.(…) Ufundowała je Ovita Nutricia.
—————————- nie kasować ————————-