NUTRICIA

—————————- nie kasować ————————-

NUTRICIA wspiera małych pływaków

NUTRICIA jest liderem rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce. Specjalizuje się w żywności dla niemowląt i dzieci oraz żywności klinicznej – dla osób wymagających specjalnej diety.

W Polsce NUTRICIA to dwie firmy – działająca w obszarze produkcji NUTRICIA Zakłady Produkcyjne z siedzibą w Opolu oraz zajmująca się sprzedażą żywności dla niemowląt i produktów żywienia enteralnego NUTRICIA Polska z siedzibą w Warszawie.

Najwyższą jakość zarówno swoich wyrobów, jak i procesów NUTRICIA uzyskuje dzięki wprowadzonym systemom wspomagającym zarządzanie:

  • System Zarządzania Jakością /ISO 9001/,
  • Systemowi Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności /ISO 22000/ – obejmującym HACCP, Dobre Praktyki Higieniczne i Produkcyjne

Receptury wszystkich produktów opracowywane są przez ekspertów w dziedzinie żywienia, z uwzględnieniem zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i Komisji Żywieniowej Unii Europejskiej.

NUTRICIA z tytułem Dobroczyńcy Roku

NUTRICIA zajęła 2. miejsce wśród najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm z sektora FMCG

www.bobovita.com.pl
www.bebiklub.pl
www.bebiprogram.pl

—————————- nie kasować ————————-

—————————- nie kasować ————————-

Nowości

Więcej witaminy D i wapnia w nowym Bebiko Junior. Mleko modyfikowane idealnie dopasowane do potrzeb dzieci do 3. roku życia.

Nowa jakość: BoboVita prezentuje linię kaszek bez dodatku cukru.

Bebilon stawia na bezpieczeństwo i wygodę. Pierwsze na półkach sklepowych mleko modyfikowane w saszetkach.

Nowy przyjaciel małego brzuszka. Bogactwo pełnego ziarna w nowej kaszce BoboVita.

NUTRICIA zwycięzcą  rankingu odpowiedzialnych firm
Najbardziej odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorstwem w Polsce jest NUTRICIA – to wyniki tegorocznego Rankingu Odpowiedzialnych Firm, zorganizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Firma zawdzięcza pozycję lidera między innymi innowacyjności i zaangażowaniu społecznemu. Ankietę oceniającą inicjatywy firm rozesłano do 500 największych polskich przedsiębiorstw.

BoboVita Minima – wyjątkowy produkt dedykowany małym brzuszkom
Nowy, bezglutenowy produkt zbożowy BoboVita pomoże mamom zadbać o właściwy jadłospis dzieci z alergią bądź nietolerancją pokarmową

—————————- nie kasować ————————-