Polityka prywatności (Cookies)

Niniejsza Polityka dotycząca „cookies” odnosi się do strony internetowej szkolaplywania.pl

Przez używanie strony www.szkolaplywania.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z tą Polityką.

Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób.

Cookies to małe pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, lub urządzeniu mobilnym, podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Cookie zazwyczaj zawiera nazwę m.in.  strony internetowej, z której pochodzi czy  losowo wygenerowany  numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.

Cookies używane są m.in. po to, aby strona działała szybciej i były łatwiejsze w użyciu oraz do zbierania anonimowych statystyk, które pokazują nam, kto najchętniej ogląda naszą stronę i jakich treści na niej szuka.

Cookies mogą być sesyjne oraz stałe. Te pierwsze pozostają na Twoim urządzeniu jedynie podczas korzystania z naszej strony. Ciasteczka stałe pozostają na Twoim urządzeniu tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu kiedy je usuniesz.

Jak usunąć lub zmienić ustawienie cookies?

Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookies, może zmienić ustawienia przeglądarki. Zastrzegamy, że wyłączenie obsługi plików cookies niezbędnych dla procesów uwierzytelniania, bezpieczeństwa, utrzymania preferencji użytkownika może utrudnić, a w skrajnych przypadkach może uniemożliwić korzystanie ze stron www.

W celu zarządzania ustawieniami cookies wybierz z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępuj zgodnie z instrukcjami:

Internet Explorer
Chrome
Safari
Firefox
Opera
Android
Safari (iOS)
Windows Phone
Blackberry

Rezygnacja z dalszego otrzymywania wiadomości

Subskrybent newslettera w każdym momencie może z niego zrezygnować. W tym celu należy kliknąć w link rezygnacji  będący nieodzownym elementem każdego newslettera lub skopiować go na pasek adresowy i kliknąć.

Przekazywanie informacji

Dane użytkowników nie są przekazywane podmiotom do tego nieuprawnionym. Żadne dane identyfikacyjne użytkowników, do żadnych celów, nie są przekazywane jakiejkolwiek osobie trzeciej. Dane użytkowników, którzy zarejestrowali się w newsletterze, są wykorzystywane tylko w celu wysłania wiadomości newslettera.